REKRUTER AGENCJI PRACY

Data publikacji: 3 marca 2020 Miejsce pracy: Świdnica Wynagrodzenie: 1850 zł/ mies

Zapraszamy do pracy młodego komunikatywnego pracownika.

Wakat jest bezpłatny. Kilka słów o nim.

OPIS STANOWISKA: REKRUTER AGENCJI PRACY

Harmonogram: od 9⁰⁰ do 17⁰⁰

Zmiany: dzień

Dni: od poniedziałku do piątku

Dzień wolny: sobota, niedziela i święta.

PROFIL KANDYDATA

Wykształcenie: średnie

Doświadczenie i umiejętności: uważane za plus.

Wymagana znajomość języków obcych: ukraińskiego i rosyjskiego.

Prawo jazdy: nie jest wymagane

Kursy i szkolenia: niewymagane

OFERUJEMY: Wynagrodzenie 1 850 PLN / miesiąc, na początek.

Po okresie próbnym indywidualnie, w zależności od zaangażowania i wyników w pracy.

Godziny: 8 godzin dziennie. Są przerwy.

Zakwaterowanie: koszt 200 zł / miesiąc lub oferujemy pomoc w znalezieniu innego.

Badania: nie wymagane

MIEJSCE ZATRUDNIENIA Świdnica. Polska

Telefony kontaktowe ( Viber) +48 792461983

+380 987 612 280 Ivanna

Rodzaj zatrudnienia: pełny etat, od zaraz.

Dla osoby zdecydowanej na dalszą współpracę oferujemy pomoc przy uzyskaniu Karty Pobytu.